Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -13405508 lety jste mohli vidět .Že nevíte co je Kanafásek? Máme jej doma všichni a možná ani nevíme, co se v něm skrývá. Choulíme se pod něj, aby nám nebyla zima, ale těžko uvěřit, že by promluvil. Malý Jonáš už ví, co dokáže oživlá peřina.

Jonáš je na první pohled normální kluk s růžovými tvářičkami, pihami, ježkem na hlavě, s úsměvem od ucha k uchu a rozvernýma očima, který si moc rád hraje. A ještě něco! Nenávidí vstávání a nerad ráno vylézá z peřiny. A ví proč! Nespí totiž v ledasjaké posteli. Jeho peřina noc co noc ožívá, aby svého věrného kamaráda zavedla do snů. Jmenuje se Kanafásek a je to peřina, která dokáže splnit snad každý dětský sen. Modré pruhy, pro změnu modré tvářičky, úsměv a velká podoba s tuleněm. Tak vypadá Kanafásek, který s Jonášem vyráží na hrad Snovíz, kde společně potkávají mnoho přátel.

Protože jsme ve snu, máme tu čaroděje snů Snivce, prapodivnou bytost, která si říká Chrupoun, vedle toho si užijeme se Spinkalkou a nesmíme zapomenout na noční skřítky Usínálky. Jonáš a Kanafásek s nimi zažívají opravdu nekonečnou zábavu, není proto divu, že by v postýlce vydrželi až do druhého večera.

Již od 28. května si můžete užít Kanafáskova dobrodružství.
23.05.2006, autor: SUNíčko
Česká televize začala ve studiu Via Lucis připravovat třináctidílný animovaný seriál Čaroděj z nafukovacího stromu. Autorem příběhů z Halounského lesa, kde na Klouzkové pasece žije dobrosrdečný čaroděj Honzula pomáhající zvířátkům, je Miloš Kratochvíl. Tým animátorů vede režisér Jiří P. Miška, tvůrce seriálu O skřítku Racochejlovi, výtvarníkem je Luděk Bárta. Hlas všem pohádkovým hrdinům propůjčuje Josef Dvořák a hudbu píše Vladimír Merta.
23.05.2006, autor: Robert Štípek
Díky trvalé spolupráci s firmou Supraphon a časopisem Země pohádek pro vás máme již čtvrté kolo soutěže o CD a DVD s večerníčky. Tentokrát je soutěž opravdu velká, protože máme připraveny výhry pro 15 výherců. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a některá z cen může být vaše. Soutěžit můžete zde.
14.05.2006, autor: Robert Štípek
Spejbl s Hurvínkem konečně vědí, čí jsou. Práva na používání ochranných známek na slavné loutky přiřkl ve čtvrtek Vrchní soud v Praze ředitelce Divadla S+H Heleně Štáchové. Spor o Spejbla a Hurvínka s ní vedl Městský ústav sociálních služeb v Plzni, který je dědicem po zakladateli divadla Josefu Skupovi. Více v článku na novinky.cz
14.05.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com