Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před 34 lety jste mohli vidět na programu ČST 1 epizodu "Malá čarodějnice a dobré skutky" ze seriálu "Malá čarodějnice" (Česká republika) , kterou opakovali i na programu ČST 2 .Kompletní databáze včech večerníčků již brzy!
Momentálně můžete na našem serveru VEČERNÍČEK.com prohledávat informace o vysílání jednotlivých pohádek od 1.1.1981 do současnosti. Už jen drobné krůčky nás dělí od možnosti kompletního prohledávání od prvního večerníčku v roce 1965. Databázi máme připravenou a řešíme poslední technologické detaily. Nezapomňte se tedy brzy vrátit. Budeme se těšit.

29.08.2005, autor: Robert Štípek


Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425
Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com