Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -1562678 lety jste mohli vidět na programu ČST 1 epizodu "Jak Rumcajs pro kukačku pad málem do vězení" ze seriálu "O loupežníku Rumcajsovi" (Česká republika) .Kompletní přehled vysílání Večerníčku od roku 1966!
Od dnešního dne můžete v naší databázi prohledávat údaje o vysílání jednotlivých Večerníčků a to od zaří roku 1966 do dubna 2005. Prohledávání má ještě několik drobných chybiček (Dva různé názvy jedné stejné epizody a podobně), ale na jejich odstraněni pracujeme. Stejně tak v současné chvíli můžete narazit na data, pro která vyhledávání nenalezne žádné údaje. V naprosté většině případů tento den Večerníček nebyl vysílán. Přesnější informace o důvodu nevysílání brzy doplníme. Stejně tak brzy přidáme i Večerníčky z roku 1965.

Doplněním přehledu vysílání Večerníčku však naše práce nekončí. Spíše začíná. Informace chceme nadále doplňovat, rozšiřovat a pravidelně aktualizovat. Stejně tak je načase opustit pracovní design a převléknout Večerníček.com do slušivějšího kabátku. Doufáme, že se budete rádi vracet.

05.09.2005, autor: Robert Štípek


Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425
Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com