Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -10685717 lety jste mohli vidět na programu ČST 1 epizodu "Jak Rumcajs pro kukačku pad málem do vězení" ze seriálu "O loupežníku Rumcajsovi" (Česká republika) .Večerníček pořádá svou výstavu
Oslavy 40. narozenin Večerníčku vrcholí. Při této příležitosti mají všichni jeho příznivci, přátelé a obdivovatelé ojedinělou a jedinečnou možnost přijít mu k narozeninám osobně popřát a skvěle je s ním oslavit, a to na pohádkové výstavě, která proběhne od soboty 12. listopadu do soboty 17. prosince (kromě 24. 11. a 8. 12.) v pražské Vile Porthaimka (Štefánikova 12, Praha 5 - Smíchov), denně od 10 do 19 hod.

Výstavu připravila společnost Země pohádek spolu s Českou televizí. Ve třech patrech plných pohádek mohou návštěvníci potkat oblíbené postavičky z večerníčků v nadživotní velikosti Krtka, Křemílka a Vochomůrku či Rákosníčka nebo Hurvínka. Mohou si také prohlédnout originální loutky (Pat a Mata, Robinsona, postavičky z Trnkova slavného špalíčku, Dona Šajna, Švejka...) a dekorace (pařezovou chaloupku Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčkův rybníček v rákosí, Krtkův krtinec) a podívat se do domácího kina, které bude nepřetržitě promítat Večerníčkovy pohádky.

Malé návštěvníky čeká celá řada dalších akcí a milých překvapení. Například ke každé vstupence dostanou zdarma některé z čísel časopisu Země pohádek. Mohou se vyfotografovat se spolu s některým z oblíbených pohádkových hrdinů, k velkému narozeninovému dortu házet napsaná přání, z nichž se budou losovat výherci pěkných cen. Doprovodné programy jim nabídnou další soutěže, ale i malování a zpívání, autogramiády a křesty jako například Večerníčkovy písničky.

10.11.2005, autor: Robert Štípek


Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425
Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com