Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -18221793 lety jste mohli vidět .Od 28. 5. nový večerníček O Kanafáskovi
Že nevíte co je Kanafásek? Máme jej doma všichni a možná ani nevíme, co se v něm skrývá. Choulíme se pod něj, aby nám nebyla zima, ale těžko uvěřit, že by promluvil. Malý Jonáš už ví, co dokáže oživlá peřina.

Jonáš je na první pohled normální kluk s růžovými tvářičkami, pihami, ježkem na hlavě, s úsměvem od ucha k uchu a rozvernýma očima, který si moc rád hraje. A ještě něco! Nenávidí vstávání a nerad ráno vylézá z peřiny. A ví proč! Nespí totiž v ledasjaké posteli. Jeho peřina noc co noc ožívá, aby svého věrného kamaráda zavedla do snů. Jmenuje se Kanafásek a je to peřina, která dokáže splnit snad každý dětský sen. Modré pruhy, pro změnu modré tvářičky, úsměv a velká podoba s tuleněm. Tak vypadá Kanafásek, který s Jonášem vyráží na hrad Snovíz, kde společně potkávají mnoho přátel.

Protože jsme ve snu, máme tu čaroděje snů Snivce, prapodivnou bytost, která si říká Chrupoun, vedle toho si užijeme se Spinkalkou a nesmíme zapomenout na noční skřítky Usínálky. Jonáš a Kanafásek s nimi zažívají opravdu nekonečnou zábavu, není proto divu, že by v postýlce vydrželi až do druhého večera.

Již od 28. května si můžete užít Kanafáskova dobrodružství.

23.05.2006, autor: SUNíčko


Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com